Sport

Arsenali mund të humbasë 2 yjet e skuadrës

Arsenali mund të humbasë 2 yjet e skuadrës
 

Arsenal mund të humbasë yjet e skuadrës nëse nuk kualifikohet në Ligën e Kampionëve.

Sipas mediave angleze sulmuesit Pierre-Emerick Aubameyang dhe Alexandre Lacazette do të jenë të parët që do të largohen nga “Emirates Stadium”.