Sport

Emery ende nuk i ka shëruar plagët nga periudha te Parisi

 

Pas humbjes 1:0 të hënën mbrëma në udhëtim ndaj Sheffield Unitedit, shumë tifozë të Arsenalit janë duke bërë pyetje për mungesë shokuese të gjallërisë dhe kreativitetit të skuadrës së tyre.

Zërat e pakënaqësisë janë duke u rritur në veri të Londrës dhe taktikat e trajnerit Unai Emeryt janë duke u vënë në pikëpyetje, shkruan Daily Mail.