Interi fiton ndeshjen spektakolare ndaj Sassuolos

Interi fiton ndeshjen spektakolare ndaj Sassuolos

20 October 2019 14:24

Sassuolo e Interi kanë dhënë spektakël golash në sfidën e sotme.

Ishte skuadra e Contes që fitoi përballjen me rezultat prej 3 me 4, transmeton Koha.net.

Meritorët për këtë fitore të Interit ishin dyshja e sulmit Martines dhe Lukaku që shënuan nga dy gola në këtë takim.

Derisa te Sassuolo golat i shënuan Berardi, Djuricic dhe Boga.

Me këtë fitore Interi shkon në kuotën e 21 pikëve dhe mban vendin e dytë. Derisa Sassuolo në vendin e 16 ka 6 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme