Sport

S’ka fitues në derbin Atletico – Valencia

S’ka fitues në derbin Atletico – Valencia

Derbi i kësaj jave në La Liga ndërmjet Atleticos dhe Valencias nuk ka dhënë fitues.

Skuadrat ndanë pikët duke barazuar me rezultat prej 1 me 1, transmeton Koha.net.