Sport

Matuidi e Cuadrado do të rinovojnë me Juventusin

Matuidi e Cuadrado do të rinovojnë me Juventusin

Blaise Matuidi dhe Juan Cuadrado, do të rinovojnë kontratat me skuadrën e Juventusit, ka njoftuar të premten sajti italian "Calciomercato".

Mësohet se marrëveshja tashmë është arritur marrëveshja mes palëve që pritet të zyrtarizohet gjatë javës së ardhshme, shkruan sot Koha Ditore.