Sport

Ardin Dallku drejt Shkëndijës

Ardin Dallku drejt Shkëndijës

Ardin Dallku mund të transferohet te skuadra e Shkëndijës së Tetovës.

Mbrojtësi i Kosovës, në ndeshjen ndërmjet Dritës dhe Shkëndijës, është në bankën rezervë te skuadra “Kuqezi”, shkruan gazeta “Sheshi”.