Sport

Basketboll, derbi i kësaj jave në Rahovec

Basketboll, derbi i kësaj jave në Rahovec

Palestra "Mizahir Isma" do të jetë arenë e derbit të xhiros së pestë të Superligës në basketboll.

Të dielën (19:00) do të përballen Rahoveci dhe Bashkimi i Prizrenit, transmeton Koha Ditore.