Sport

Kosova zhvillon stërvitjen e parë për ndeshjet e tetorit, Shala i ndarë nga grupi

 

Kosova po e zhvillon seancën e parë stërvitore për dy ndeshjet e tetorit, miqësoren me Gjibraltarin dhe ndeshjen kualifikuese për “Euro 2020” ndaj Malit të Zi.

Në stërvitje të pranishëm janë 16 futbollistë. Mungojnë lojtarët që kanë qenë të angazhuar me ekipet e tyre të dielën, raporton KTV.