Reali merr kreun në Spanjë, fiton ndaj Osasunas

Reali merr kreun në Spanjë, fiton ndaj Osasunas

25 September 2019 22:48

Real Madridi ka marrë kreun në La Ligë, pas fitores 2 me 0 ndaj Osasunës në xhiron e gjashtë.

Junior Vinicius dhe Rodrygo realizuan golat e fitores.

Reali ka 14 pikë, pas gjashtë ndeshjeve.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme