Sport

Liverpooli e Chelsea kalojnë tutje në EFL Cup

Liverpooli e Chelsea kalojnë tutje në EFL Cup
 

Liverpooli ka mposhtur MK Dons për të kaluar në mesin e 16-të më të mirëve në Kupën EFL.

Kampioni evropian fitoi 0 me 2, me golat e James Milnerit dhe Ki-Jana Hoever.