Roma pëson në shtëpi nga Atalanta

Roma pëson në shtëpi nga Atalanta

25 September 2019 20:55

Atalanta ka arritur t’i marrë tri pikë nga udhëtimi në Romë, 0 me 2, në xhiron e pestë të Serisë A.

Zapata dhe De Roon realizuan dy golat për Atalantan në përballjen me Romën.

Pas pesë ndeshjeve, Atalanta ka 10 pikë, e Roma tetë.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme