​Prishtina me dy mungesa të mëdha ndaj Dukagjinit

​Prishtina me dy mungesa të mëdha ndaj Dukagjinit

25 September 2019 13:05

Sot zhvillohet ndeshja e mbetur e javës së dytë të Superligës së Kosovës, ndërmjet Prishtinës dhe Dukagjinit.

Kryeqytetasit kanë rastin e artë të ngritën në renditje, ndërsa Dukagjini është në kërkim të këndelljes.

Kryetrajneri i Prishtinës, Armend Dallku nuk do të mund të llogarisë në dy lojtarë për këtë ndeshje, transmeton kp. 

Janë Ahmet Haliti dhe Ahmet Januzi dy lojtarët të cilët do të mungojnë në këtë ndeshje. Për shkak të lëndimeve të pësuara.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dukagjinit zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme