Sport

Unitedi shpejt do t’i nisë bisedimet me Pogban

Unitedi shpejt do t’i nisë bisedimet me Pogban

Manchester United po shpreson t’i nisë bisedimet me Paul Pogban dhe agjentin e tij Mino Raiola për kontratë të re, raportoi “ESPN” të dielën.

Pogba ka edhe dy vjet kontratë me klubin, ndërsa klubi anglez ka opsionin për të vazhduar edhe për një vit.