Remzi Ejupi u përgjigjet “Plisave”, flet edhe për kurdisjet, Ademin e Vokrrin Foto: Koha

Remzi Ejupi u përgjigjet “Plisave”, flet edhe për kurdisjet, Ademin e Vokrrin

22 September 2019 12:54

Presidenti i klubit të futbollit, Prishtina, Remzi Ejupi, është i ftuar sonte në “Sportin Total” të KTV-së.

Ai flet për shumë tema, që nga largimi i Mirel Josës, dorëheqjen e Bylbyl Sokolit dhe emërimin e Armend Dallkut në krye të skuadrës së parë.

Ejupi u është përgjigjur tifozëve “Plisat” që kërkojnë largimin e tij dhe të kryesisë, ka folur për kurdisjet që sipas tij ia pamundësuan titullin ekipit nga kryeqyteti, për procesin e humbur kundër Kujtim Shalës dhe në fund të intervistës, flet edhe për Agim Ademin dhe legjendën Fadil Vokrrin.

Intervista me Remzi Ejupin është realizuar në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe transmetohet sonte në “Sportin Total” nga ora 22:15.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme