Unitedi e Roma nisin me fitore sezonin në Ligën e Evropës

Unitedi e Roma nisin me fitore sezonin në Ligën e Evropës

19 September 2019 22:49

Manchester Unitedi ka mposhtur minimalisht Astanan në xhiron e parë të Grupit L në Ligën e Evropës.

Mason Greenwood realizoi golin e vetëm në fitoren 1 me 0.

Në një ndeshje tjetër, të xhiros së parë, Roma ka “shkelur” Bashakshehirin në Grupin J, 4 me 0.

Një autogol i Caicaras dhe nga një gol i Xhekos, Zaniolos e Kluivertit ia sollën fitoren e parë romakëve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme