Sport

Vritet në Amsterdam ish-futbollisti i Burton Albionit

Vritet në Amsterdam ish-futbollisti i Burton Albionit

Ish-mbrojtësi i Burton Albionit, Kelvin Maynard është qëlluar për vdekje sot në Amsterdam, ka konfirmuar policia holandeze, raporton BBC.

32 vjeçari është qëlluar me armë zjarri në makinën e tij dhe policia po bën apel te dëshmitarët e rastit, derisa është në kërkim të dy të dyshuarve që kanë ikur me një skuter të zi, transmeton Koha.net.