Sport

Norwichi befason Cityn

Norwichi befason Cityn

Kampioni anglez, Manchester City ka pësuar humbje në udhëtim te Norwichi, 3 me 2.

Vendasit e nisën për mrekulli takimin duke krijuar epërsi të dyfishtë përmes McLeanit dhe Cantwellit që shënuan në minutën e 18, përkatësisht të 28, transmeton Koha.net.