Sport

Challandes: Ndaj Çekisë duhet të bëjmë lojë të çmendur

 

Fryma ekipore që e ka instaluar përzgjedhësi i Kosovës në futboll, Bernard Challandes, synon të jetë kompensim për mungesat e theksuara në 11-shën e parë.

“Nuk do të flas për mungesat, sepse nuk janë këtu. Por ne kemi lojtar me cilësi tjera dhe do të mundohem ta bëj zgjedhjen më të mirë. Unë dua të funksionojmë si ekip”, ka thënë Challandes, në konferencën për shtyp që ka mbajtur bashkë me Mërgim Vojvodën, përcjell Koha Ditore.