Sport

Vojvoda sheh aspektet pozitive në mungesat e Rashicës, Zenelit e Kolollit

 

Një ditë para ndeshjes kundër Çekisë, Bernard Challandes dhe Mërgim Vojvoda kanë dalë në konferencë për media.

Vojvoda ka thënë se me gjithë mungesat në ndeshje hyjnë për tri pikë.