Rebiq te Milani, Andre Silva te Frankfurti

Rebiq te Milani, Andre Silva te Frankfurti

02 September 2019 18:47

Ante Rebiq ka kaluar te Milani në formë huazimi me opsion blerjeje, ndërsa Andre Silva ka kaluar te Eintracht Frankfurti.

Të dy lojtarët vlerësohen rreth 25 milionë euro andaj ka qenë shkëmbim i drejtpërdrejtë.

Ka pasur raportime se Silva ka dështuar në teste mjekësore, por siç duket gjithçka ka përfunduar dhe portugezi është pjesë e klubit gjerman.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme