Sport

Vukiqeviq thotë se loja e Feronikelit është ende larg asaj që ai e kërkon

Vukiqeviq thotë se loja e Feronikelit është ende larg asaj që ai e kërkon

Debutoi me fitore te skuadra e Feronikelit, duke triumfuar kundër Drenicës, 4:1, në ndeshjen e javës së parë të Superligës. Megjithatë, trajneri nga Mali i Zi, Dejan Vukiqeviq, thotë se nuk është i kënaqur me lojën e treguar në disa periudha dhe, sipas tij, ende janë larg lojës që e kërkon.

44-vjeçari frikësohet se mund të përballen me probleme për shkak se ekipi nuk ka pushuar gjatë verës, raporton KTV.