Sport

Ronaldo: Ndoshta mund të pensionohem vitin tjetër

Ronaldo: Ndoshta mund të pensionohem vitin tjetër
 

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se mund të pensionohet vitin tjetër.

Ylli portugez i është bashkuar “Zonjës së Vjetër”, vitin e kaluar dhe ka shënuar 28 gola në 43 ndeshje, gjithashtu ka fituar titullin e Seria A.