Sport

Juventusi kërkon Rakitiqin

Juventusi kërkon Rakitiqin

Juventusi po e kërkon mesfushorin e Barcelonës, Ivan Rakitiq, dhe ka ofruar Emre Canin në shkëmbim, raporton gazeta "Marca" të martën.

Juventusi është i vendosur të sjellë Rakitiqin dhe shpreson që të bindë Barcelonën në një marrëveshje shkëmbimi.