’89-shi nis sezonin me fitore bindëse ndaj Gjilanit, Dukagjini - Ballkani baras Foto nga ndeshja Dukagjini - Ballkani

’89-shi nis sezonin me fitore bindëse ndaj Gjilanit, Dukagjini - Ballkani baras

18 August 2019 18:56

Trepça ’89 ka nisur me fitore bindëse sezonin e ri të Superligës së Kosovës, duke e mposhtur Gjilanin 4 me 1.

Ardian Muja realizoi dy herë, ndërsa Arb Manaj e Leart Emini shënuan nga një herë. Golin e vetëm për gjilanasit e shënoi Tomislav Busic.

Në ndeshjen tjetër të kësaj xhiroje, Dukagjini dhe Ballkani kanë barazuar pa gola.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme