Sport

Xhaka: Emery na njeh mirë

Xhaka: Emery na njeh mirë
 

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka pranuar që është i lumtur me fillimin e sezonit.

Xhaka është duke pritur qe bashkëlojtarët të rikthehen në ekip dhe të fillojnë përgatitjet për ndeshjen e radhës, transmeton kp.