Reali me ofertë të re për Neymarin

Reali me ofertë të re për Neymarin

16 August 2019 11:21

Real Madridi ka bërë gati ofertën e re për yllin e PSG-së, Neymar.

Gjiganti spanjoll po dëshiron me patjetër ta këtë në ekip brazilianin, transmeton kp.

“Los Blancos”, janë të gatshëm të paguajnë 120 milionë euro plus një ose dy lojtarë.

Reali ka biseduar me agjentin e lojtarit dhe ka spekulime që braziliani është i gatshëm për t’u transferuar në “Santiago Bernabeu”, sapo të arrihet marrëveshja me gjigantin francez.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme