Lovren pranon kalimin te Roma

Lovren pranon kalimin te Roma

15 August 2019 18:20

Mbrojtësi i Liverpoolit, Dejan Lovren, raportohet se ka arritur marrëveshje personale me Romën para transferimit potencial të tij për 25 milionë euro.

Sipas “SkySport Italia”, Roma ka arritur marrëveshje me lojtarin dhe Liverpooli pritet të pranojë ofertën.

Raportohet se klubi romak ka propozuar huazimin e lojtarit për një sezon me opsionin për blerje që bëhet obligativ nëse lojtari luan një numër të caktuar të ndeshjeve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme