Sport

Transferimet e mëdha pritet të ndriçojnë më tepër La Ligan

Transferimet e mëdha pritet të ndriçojnë më tepër La Ligan
 

Pas disa verave pa transferime të mëdha, Real Madridi dhe Atletico Madridi kanë shpenzuar para të mëdha për të rindërtuar skuadrat në tentim për të rrëzuar Barcelonën nga froni në Spanjë.

Eden Hazard kaloi te Real Madridi me pritjet që të bëhet lider i ri i skuadrës madrilene, shkruan Afp, përcjell sot Koha Ditore.