Sport

Suso dëshiron të mbetet te Milani

Suso dëshiron të mbetet te Milani

Ylli spanjoll Suso është i interesuar të firmos kontratë të re me Milanin, ndonëse për shërbimet e tij janë duke interesuar skuadrat si Lyoni e Fiorentina, bën të ditur "Calciomercato" të mërkurën.

Ish-sulmuesi anësor i Liverpoolit është duke u ndjerë mirë te Milani dhe po synon të vazhdojë kontratën.