Sport

Bayernit po i rrezikohet dominimi në Bundesligë

Bayernit po i rrezikohet dominimi në Bundesligë

Nuk është shenjë e një harmonie në skuadër kur në prag të stinorit të ri lojtari më i mirë del dhe kritikon gjithë strategjinë e transferimeve të verës.

Por Robert Lewandowski qartë se është ndier se po mban tepër barrë te Bayern Muencheni dhe nuk i pëlqente kjo, shkruan Daily Mail, përcjell Koha Ditore.