Sport

Neville thotë se Gaurdiola e ka bërë Cityn të pamposhtur

Neville thotë se Gaurdiola e ka bërë Cityn të pamposhtur
 

Legjenda e Manchester United, Gary Neville ka thënë se Pep Guardiola e ka bërë Manchester Cityn të pamposhtur.

Sipas tij, City është përsëri favorit për të fituar titullin dhe arsyeja kryesore është trajneri i tij, transmeton KP.