Wolvesi arrin marrëveshje me Milanin për Kessien

Wolvesi arrin marrëveshje me Milanin për Kessien

08 August 2019 13:38

Wolverhampton Wanderers raportohet se ka arritur marrëveshje me Milanin për shërbimet e mesfushorit Franck Kessie.

Sportitalia raporton se klubi anglez do t’ia paguajë 25 milionë euro Milanit dhe 3 milionë euro të tjera bonuse për shërbimet e Kessiet, transmeton Koha.net.

Kessie tashmë është duke negociuar kushtet personale me klubin anglez.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme