Hysaj drejt largimit nga Napoli, dy gjigantë anglezë pas tij

Hysaj drejt largimit nga Napoli, dy gjigantë anglezë pas tij

04 August 2019 19:48

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli.

Mbrojtësi shqiptar së fundi është lënë jashtë skuadrës për ndeshjen miqësore ndaj Marsielle.

Interesim për shqiptar kanë shprehur Tottenham Hotspur dhe Roma, transmeton KTV.

Tani, medieve italiane, Tottenhami e sheh Hysaj si zëvendësues ideal të Trippier.

Napoli për ta liruar lojtarin kërkon mbi 30 milionë euro.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme