Sport

Myrta largohet pas 14 vjetësh nga Vëllaznimi: Jam detyruar të marr këtë hap

 

Ish-kapiteni dhe mbrojtësi Yll Myrta po largohet nga Vëllaznimi për të vazhduar karrierën në një ekip tjetër, por pa dëshirën e tij.

Ai thotë se është i detyruar të largohet nga ekipi ku u rrit si futbollist dhe kaloi 14 vjet.