Arsenali dëshiron Khediran

Arsenali dëshiron Khediran

26 July 2019 11:25

Arsenali ka shprehur interesim për mesfushorin e Juventusit, Sami Khedira.

Gjermani i “zonjës së vjetër”, i cili nuk ka vend në ekipin e parë, është i kërkuar nga shumë klube evropiane, transmeton kp.

32-vjeçari përpos Arsenalit është i lidhur edhe me një transferim te Fiorentina, Valencia dhe Wolves.

Juventusi kërkon ta shesë gjermanin pasi bëri vetëm 10 paraqitje në Seria A sezonin e kaluar.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme