Liverpooli kërkon Havertz

Liverpooli kërkon Havertz

23 July 2019 14:02

Liverpooli ka filluar të interesohet për sulmuesin e Bayer Leverkusen, Kai Havertz.

20-vjeçari është i lidhur me një transferim te Barcelona ose Bayern Munich dhe po dëshiron të provojë të luajë për një gjigant të madh evropian.

“Të jem i sinqertë, hapi i radhës është i madh për mua. Nuk jam i shqetësuar se kur do të ndodhë. Nuk e di nëse Bayerni është hapi i duhur për mua. Nuk jam duke munduar shumë për momentin. Mund të luaj për Bayernin, mirëpo kjo vlen edhe për të gjitha klubet e tjera gjithashtu”, tha ai. 

Lexoni edhe: Bayerni insiston për Havertzin

Komentet

Shto koment

Të ngjashme