Sport

Hazard: Vetëm trofetë kanë rëndësi te Reali

Hazard: Vetëm trofetë kanë rëndësi te Reali
 

Sulmuesi i Real Madridit, Eden Hazard, ka thënë se të fitosh trofe është gjëja më e rëndësishme te “Los Blancos”.

Reali sezonin e kaluar nuk fitoi asnjë trofe duke përfunduar i treti në La Liga, u eliminua nga Ajaxi në Ligën e Kampionëve dhe humbi nga Barcelona në Copa Del Rey, transmeton kp.