Zyrtare: Fekir në Real Betis

Zyrtare: Fekir në Real Betis

23 July 2019 10:37

Nabil Fekir është transferuar në ekipin e Real Betisit.

Fekir zgjodhi Betisin para klubeve të mëdha evropiane si Napoli dhe Arsenal të cilët ishin të interesuara për të.

Ish-sulmuesi i Lyonit, zgjodhi të mos luajë në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm pasi Real Betisi sezonin e kaluar përfundoi në vendin e dhjetë, transmeton kp.

Real Betisi arriti të transferojë Fekirin për 17.5 milionë euro.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme