Reali refuzon gjashtë oferta për Asension

Reali refuzon gjashtë oferta për Asension

22 July 2019 14:13

Real Madridi ka vendosur ta mbajë në ekip spanjollin, Marco Asensio.

Mediat spanjolle thonë se “Los Blancos” kanë refuzuar gjashtë oferta nga klubet e tjera, transmeton kp.

Asensio është i kërkuar nga Juventusi, Interi dhe Liverpooli, mirëpo Zidane dëshiron ta mbajë në ekip spanjollin, pasi po e sheh si element themelor për sezonin e ardhshëm.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme