Tottenahmi dëshiron Balein

Tottenahmi dëshiron Balein

22 July 2019 11:36

Trajneri i Tottenahmit, Mauricio Pochettino ka pranuar që ekipi i tij është i interesuar për Gareth Bale.

“Për momentin nuk kam ndonjë informacion nga klubi për Bale. Nuk e di nëse jemi afër transferimit të tij apo është ndonjë klub tjetër. E kam parë në media, por nuk e di nëse klubi do ta transferojë atë. Është punë e bordit për të ndërtuar një ekip sa më të mirë”, deklaroi ai.

Reali po mundohet ta shesë Bale pas tensionit në rritje mes lojtarit dhe trajnerit Zinedine Zidane.kp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme