Robson: Rashford duhet të punojë më shumë Foto: Reuters

Robson: Rashford duhet të punojë më shumë

20 July 2019 16:20

Legjenda e Manchester United, Bryan Robson ka thënë se Marcus Rashford duhet të punojë më shumë.

21-vjeçari do të jetë në formacionin e parë të “djajve të kuq” për sezonin e ardhshëm.

“Rashford është një ndër lojtarët më të mirë dhe këtë e ka dëshmuar kur e përfaqësoi Anglinë në Botëror. Nëse ai do të dëgjonte ndonjë pjesë të këshillës time, ai duhet të punojë ende më shumë që të behët sulmuesi më i mirë në botë”, deklaroi ai./ksp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme