Sport

Alonso mbetet te Chelsea

Alonso mbetet te Chelsea
 

Mbrojtësi i krahut të majtë, Marcos Alonso nuk do të largohet nga Chelsea.

Ai të premten në një intervistë për mediumet angleze ka deklaruar se është shumë i lumtur te Chelsea dhe nuk sheh asnjë arsye të largohet nga ekipi londinez.