Sport

Cuadrado dëshiron të mbetet te Juventusi

 

Futbollisti ofensiv kolumbian Juan Cuadrado ka thënë se është i lumtur dhe mendon të qëndrojë te Juventusi.

31-vjeçari mungoi në pjesën më të madhe të stinorit të kaluar për shkak të lëndimit të gjurit, ndërsa nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra kampione e Italisë.