Napoli ofron 60 milionë euro plus Ounasin për Pepen

Napoli ofron 60 milionë euro plus Ounasin për Pepen

18 July 2019 14:12

Napoli është gati për t’i bërë një super ofertë ekipit të Lilles për sulmuesin Nicolas Pepe.

Mediat italiane thonë se gjiganti italian i ka ofruar 60 milionë euro plus Ounas për francezin, transmeton ksp.

Presidenti i klubit, Aurelio de Laurentiis i ka bërë gati parat dhe tash po pret vetëm për Napolin të hyjë në garë.

Për Pepen janë të interesuar edhe Arsenali e Bayern Munich.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme