Partizani eliminohet nga “Championsi”

Partizani eliminohet nga “Championsi”

17 July 2019 22:30

Klubi shqiptar, Partizani, është eliminuar në rrethin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Qarabagu nuk lejoi vazhdimin e Partizanit tutje duke e mposhtur 2 me 0 në ndeshjen e dytë, pas barazimit pa gola në ndeshjen e parë në Shqipëri.

Ozobic dhe Quintana shënuan golat për fitoren e azerbajxhanasve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme