Solskjaer: Vendi i katërt nuk mjafton

Solskjaer: Vendi i katërt nuk mjafton

17 July 2019 14:41

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, deklaroi sot se vendi i katërt në tabelë për ekipin e tij është i pamjaftueshëm.

“Djajtë e Kuq” dështuan të kualifikohen në Ligën e Kampionëve pasi përfunduan në vendin e gjashtë sezonin e kaluar, transmeton kp.

“Ne po mundohemi të mbesim në top tre për sezonin e ardhshëm, nuk jam mësuar të mbesë në vendin e pestë ose të gjashtë. Kjo është një sfidë e madhe. E dua këtë sfidë. Kam për të punuar me lojtarët, pasi ata kanë kualitet dhe një mundësi të madhe”, deklaroi ai.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme