Barcelona ofron Rakitiqin, Coutinhon e 40 milionë euro për Neymarin

Barcelona ofron Rakitiqin, Coutinhon e 40 milionë euro për Neymarin

17 July 2019 14:17

Barcelona është gati të bëjë një tjetër super ofertë për sulmuesin e PSG-së, Neymar.

Barcelona është gati t’i sakrifikojë dy yjet e skuadrës, Ivan Rakitiq dhe Philippe Coutinho dhe të shtojë 40 milionë euro për të transferuar në ekip Neymarin, transmeton ksp.

Barcelona ka ofruar Dembelen dhe Coutinhon plus 40 milionë euro, mirëpo kjo ofertë është refuzuar nga kampionët e Francës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme