Sport

Dani Alves mund të përfundojë te Tottenhami

Dani Alves mund të përfundojë te Tottenhami
 

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Dani Alves pritet që karrierën ta vazhdojë në Premier League, te skuadra e Tottenhamit.

Lajmi është bërë i ditur të hënën nga mediumet angleze. Mësohet se Tottenhami tashmë e ka kontaktuar Alvesin, i cili është lojtari i lirë dhe i ka ofruar kontratë njëvjeçare me mundësi vazhdimi.