Sport

Bayerni rivalizon gjigantët italianë për Trippierin

Foto: Reuters
 

Kieran Trippier është futbollisti i cili mund të largohet nga skuadra e Tottenhamit gjatë afatit kalimtar veror.

Futbollisti i mbrojtjes dhe përfaqësues i Anglisë ka marrë interesim nga shumë skuadra të njohura në Evropë, në veçanti nga Juventusi dhe Napoli që kërkojnë t’i përforcojnë krahët me të, transmeton KTV.