Sport

Unitedi i gatshëm të paguajë 80 milionë euro për Milinkoviq-Saviqin

 

Raportohet se Manchester Unitedi është i gatshëm që të ofrojë 80 milionë euro për shërbimet e mesfushorit të Lazios, Sergej Milinkoviq-Saviq.

Sipas Sky Sky Sport Italia, dy klubet kanë qenë në kontakte për të biseduar situatën dhe përfaqësuesit serb, transmeton Koha.net.